Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Pomieszczenie Poradni po remocie.

Poradnia zaprasza po remoncie!

Drodzy Państwo, właśnie zakończył się remont Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w ramach środków finansowych pozyskanych przez Miasto Ostrołęka. Głównym celem projektu była poprawa warunków działania Poradni z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w tym stworzenie na parterze budynku dodatkowych gabinetów (w tym rehabilitacyjnego) oraz sali przeznaczonej do zajęć grupowych.

Nasza Poradnia przeszła prawdziwą metamorfozę. Jest przede wszystkim przestronnie. Pomieszczenia na parterze zyskały estetyczny wygląd, a budynek windę. Wszędzie jest zupełnie inna kolorystyka oraz nowe oświetlenie.

Wdrożona inwestycja bezpośrednio przełoży się na unowocześnienie warsztatu pracy nauczycieli specjalistów, uczniów i dzieci, systematycznie bowiem będą mogły być wdrażane nowoczesne metody i formy oddziaływań pedagogicznych i stymulacji rozwoju dzieci i młodzieży. Dzięki nowym pomieszczeniom użytkowym będzie możliwość zwiększenia liczby przyjmowanych osób niepełnosprawnych do Poradni z terenu miasta Ostrołęki.

W imieniu własnym oraz pracowników Poradni składam serdeczne podziękowania Panu Łukaszowi Kulikowi Prezydentowi Miasta Ostrołęki za wsparcie finansowe, a także wszystkim osobom, którzy przyczynili się do zrealizowania projektu. Remont został przeprowadzony sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Więcej zdjęć na stronie Urzędu Miasta Ostrołęki.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Ostrołęce